HaberlerHaberlerSipariş FormuSipariş FormuE-PostaE-Posta

9.03.2018

13.05.2015

19.01.2011

  • FIRÇA ÇEŞİTLERİNDE SÜRPRİZ FİYATLAR
  • PLASTİK KALIPLARDA YENİ ÜRÜNLER

TÜM ÜRÜNLERİMİZDE,CAZİP FİYAT,ÜSTÜN KALİTE ,ÜRÜN DEVAMLILIĞI ve HİZMET KALİTEMİZLE TERCİH EDİLEN OLMAK İSTİYORUZ..

o Tüm Haberler

KURUMSAL DEĞERLERİMİZ

HEDEFİMİZ

Faliyet gösterdiğimiz alanlarda hep en iyi olmayı ve en üstte yer almayı hedefleriz

BİREYSEL SORUMLULUK

Bireysel sorumluluk müşteri odaklı düşünen ve bu yönde doğru kararlar alabilen kuruluş olmamız açısından önemli bi değerdir. Çünkü işi en iyi yapanın bileceğine ve yetki sınırları içinde uzmanlığını kullanarak harekete geçmesi gerektiğine inanırız.

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

Ürün ve satış sonrası teknik desteğimizin müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda belirlenmesi, değişen müşteri istek ve ihtiyaçlarına uyum sağlayabilmemiz, çalışanlarımızın müşteri odaklı bir bilince sahip olmaları ve eylemlerimizin hareket noktasının müşteri odaklılık olmasının ürünüdür.

GÜVENİLİRLİK

Çalışanlarımız, müşterilerimiz, hissedarlarımız, diğer paydaşlarla olan ilişkilerimiz dürüstlük ve karşılıklı güvene dayanmaktadır. Her koşulda dürüst, adil ve doğru davranmak GBS Pigment ismi ile özdeşleşmiştir.

VİZYONUMUZ

Kuruluş amacımız sektörümüzdeki, yenilikleri, dünyayla eş zamanlı olarak Türkiye'deki sektörle paylaşıp altyapı çalışmalarını bu yönde devam ettirmektedir. Müşteri ihtiyaçlarını bilip taleplerine ulaşmalarını kolaylaştıran, zaman kazandıran, bilgiye kolayca ulaşmayı sağlayan ve kaliteli ürünler sunmayı amaçlamaktadır. GBS bu amaç doğrultusunda müşteri odaklı hizmetinde daha iyiye layık müşterileri için. Stratejisini Şu temel prensipler üzerine kurmuştur:

GBS PİGMENT olarak müşterilerimize en üstün hizmetler sunmak, Sektörde marka olmak için güçlü adımlar atmak ve kalite pozisyonunu korumak. İç piyasadaki Ürün ve hizmetlerin çeşitliliğini artırmak, uygun şartlarda ve değerinde pazarlamak, Türkiye’nin sektöründe önde gelen pigment sağlayıcısı ve en iyi marka olarak pozisyonunu yükseltmek. İnşaat pazarındaki büyüme fırsatlarını kullanmak ve hak ettiğimiz payı; Yenilikçi kaliteli ürün ve zamanında eksiksiz hizmet çözümleri ile müşterilerimize çalışanlarımıza en üst düzeyde değerler yaratarak pazarda lider olmaktır.

MİSYONUMUZ

Farklı müşteriler için onların ihtiyaçlarına uygun çözümleri birlikte üreterek rekabette kazanan, Bilgi, beceri ve yetenekleri ile danışmanlık hizmetleri sunan, Çözüm geliştirme ve sunmaya yönelik pazar standartlarını belirleyen,İş fırsatları yaratıp bunları yönlendiren, Hissedarlarına değer yaratmayı ilke edinmiş ve kararlılığı ön planda tutan, Gelecekteki olası gelişmeleri araştıran, bunları önceden belirleyerek gerekli değişiklikleri hızla uygulayan,

Doğrudan ve dolaylı olarak birey yeteneklerine, yetkilendirmenin önemine inanan ve buna uygun iş ortamını oluşturan, Temel değerlerimiz doğrultusunda iş ahlakı, dürüstlük ve kaliteden taviz vermeyen , bir firma olarak pazarda tercih edilen iş ortağı olmaktır.

GBS Pigment
| Copyright © 2010 GBS Kimya Kalıp Makine İnş. Paz. San. ve Tic. Ltd. Şti.
Bulduk İnşaat
Gebze Tasarım Web Tasarım ve Kurumsal Kimlik Hizmetleri